Ödeme Seçenekleri


 

ödeme seçenekleri Alması kolay, ödemesi daha kolay!

Koltukkapinda.com’u tıkladınız ve yüzlerce koltuk arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartı Havale/EFT

 

kredi kartıyla ödeme Kredi Kartıyla Ödeme

Koltukkapinda.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.


 

kredi kartı puanıyla ödeme Kredi Kartı Puanıyla Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus ve Axess chip paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın, Flexi ve Advantage puanlarınızı alışveriş tutarınızın tamamını karşılayacak şekilde kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için , "Sepetim" ekranında yer alan "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda "Ödeme Bilgileri" başlığının altında yer alan "Kredi Kartı Puanı" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


 

banka kartıyla ödeme Banka Kartıyla Ödeme

Koltukkapinda.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)


 

havale/eft'yle ödeme Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Banka havalesi ile öde” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “ ABBA MOBİLYA PROJE TASARIM DEKORASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. " görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! İnternetten havale/EFT yaptığınızda; 

  • Yapı Kredi ve Garanti Bankası hesaplarımıza yapacağınız ödemeler havale/EFT’nin geliş sırasına göre  açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda aynı gün içinde onaylanır.

  Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

Garanti Bankası Dudullu Şube
Şube Kodu: 671 Hesap No: 6295572  IBAN Numarası: TR11 0006 2000 6710 0006 2955 72
Yapı Kredi İmes Sanayi Sitesi Şube
Şube Kodu: 629 Hesap No: 45164751 IBAN Numarası: TR54 0006 7010 0000 0045 1647 51