Kalite Politikamız


Koltuk Kapında kurumların Koltuklar, Sandalyeler, Makam Koltukları, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Misafir Koltukları, Toplantı Koltukları, Bekleme Koltukları, Sinema Konferans Koltuklarıi Cafe Restaurant Koltukları, Bar Sandalyeleri, Berjerler ,Kanepeler

ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunar. Kurumsal yaşam alanlarının oluşturulmasında, ihtiyaçların belirlenmesinde ve verimliliğin arttırılmasında, uzun dönemli deneyimleri ışığında , yaratıcı, yenilikçi ve özgün fikirler var eder.

Koltuk Kapında size özel yaşam alanları tasarlar. Kurumların kimliğine, vizyonuna ve konseptine göre özelleştirilmiş ürünleri, dekoratif ve mimari çözümleri belirler, projelendirir ve kendi tesislerinde en yüksek kalitede üretir. Gerek satış öncesi, gerek satış sonrası destek sağladığı hizmetlerle çözüm ortağı anlayışıyla hizmet verir. Koltuk Kapında bir dizayn ofisi, yaratıcı çözümler merkezi ve global bir vizyona sahip köklü bir üretici ve tedarikçidir. Çok yönlü hizmetleri ile sektöre yön veren, çizgiyi belirleyen ve gelişime katkı sağlayan güç ve yetenektedir.

Yalınlığı, estetiği ve modernliği; yüksek kalite, maksimum konfor ve uzun süreli dayanıklılık ilkeleri ile ayrılmaz bir manifesto kabul eder. Profesyonel sosyal yaşam alanlarına, görsel ve işlevsel olarak pozitif farklılık, duyulara ulaşan güçlü bir etki ve fark edilir bir değer katmayı benimser.